Dlaczego warto zapisać się na newsletter moinob?

Od kilku dni dostępna jest już nowa wersja strony. Na fali zmian zdecydowałam się również na wprowadzenie newslettera – dlaczego? I dlaczego warto się na niego zapisać? O tym dziś na blogu.

 

1. Wygoda

Rozumiem, jeśli nie masz ochoty codziennie pojawiać się na Facebooku. Do tej pory była to niestety jedyna możliwość bycia na bieżąco z tym, co dzieje się na moinob. Od dzisiaj najważniejsze informacje możesz dostawać prosto na skrzynkę mailową.

 

Zaznaczam, że newsletter będzie wysyłany dwa razy w miesiącu. Będę się z Tobą kontaktować tylko wtedy, gdy faktycznie będę Ci miała coś do powiedzenia – same najważniejsze informacje, żadnego spamu.

 

2. Kontakt bardziej osobisty

Nie przewiduję żadnej konkretnej formy newslettera. Chciałabym, żebyśmy zadecydowali o niej wspólnie. Na pewno jednak chętnie będę opowiadać na pytania, na które na blogu zazwyczaj nie ma miejsca.  

 

3. Informacje o nowych projektach

Zazwyczaj o planach lubię opowiadać w czasie przeszłym, kiedy są już zrealizowane. Ostatnio jednak coraz częściej odkrywam zalety mówienia o nich w trakcie realizacji. Wokół jest tylu świetnych ludzi, którzy coś podpowiedzą, pochwalą, powiedzą, co zmieniliby na moim miejscu. W newsletterze chciałabym informować Cię o tym, nad czym aktualnie pracuję i prosić Cię o sugestie. Wszystko po to, by materiały, które przygotowuję, były jak najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Jako subskrybent masz wpływ na to, w którym kierunku zmierza moinob

 

 

4. Dostęp do dodatkowych materiałów

Ostatnimi czasy – i dużą w tym zasługę ma mój pobyt w Moskwie – przyszło mi do głowy kilka pomysłów na publikacje, których treść nie zmieści się w obrębie zwykłego wpisu na blogu. Na razie konkretne plany mieszkają się z tymi mniej ostrymi. Jedno jest pewne – jeśli zapiszesz się na newsletter, będę wiedziała, jak mogę Ci je wysłać, gdy tylko będą gotowe ;)

 

5. Przewodnik

Wisienka na torcie! Praca nad nim trwała cztery tygodnie, a o poszczególnych jej etapach opowiadałam na Insta Stories. Teraz mogę dodać jeszcze, że jestem z niego bardzo dumna :)

 

W przewodniku znajdziesz 22 najciekawsze miejsca, w których dowiesz się, czym jest moskiewska moda. Oprowadzę Cię po muzeach, butikach rosyjskich projektantów, sklepach vintage, pchlich targach oraz miejscach z tradycyjnymi rosyjskimi wyrobami.

 

Jest to jedyny taki przewodnik dostępny w polskim Internecie.

 

Klikając tutaj, możesz pobrać go całkowicie za darmo. Życzę Ci miłej lektury <3